11 Kas─▒m 2015 ├çar┼čamba

┼×arj edilebilir di┼č f─▒r├žalar─▒na dair do─čru bilinen yanl─▒┼člar

Manuel di┼č f─▒rças─▒ ┼čarj edilebilir di┼č f─▒rças─▒ kadar iyi temizler!

Yanl─▒┼č.  ─░lk kullan─▒mdan itibaren ┼čarj edilebilir di┼č f─▒rçalar─▒ manuel f─▒rçalara oranla  2 kat daha fazla plak temizler. Bu özellik di┼člerinizin yaln─▒zca d─▒┼č görünümü için de─čil, sa─čl─▒─č─▒ için de oldukça önemli. Plak, di┼čin d─▒┼č k─▒sm─▒n─▒ kaplayan bakteri tabakas─▒d─▒r. Bakteriler yedi─čimiz yiyeceklerdeki ┼čekerle beslendikleri için, zamanla asit olu┼čtururlar. Bu nedenle bakterilerin di┼č yüzeyine yerle┼čmesi, di┼č ve di┼č eti hastal─▒klar─▒n─▒n en önemli sebeplerinden biridir.

Oral-B’nin elektronik f─▒rçalar─▒n─▒n tamam─▒nda f─▒rça ba┼čl─▒klar─▒ yuvarlak olarak tasarlanm─▒┼čt─▒r. Bu yenilikçi tasar─▒m sayesinde her dönü┼čte farkl─▒ bir aç─▒yla di┼čin tüm yüzeyinin temizlenmesine olanak sa─člar. Küçük boyutuyla her bir di┼čin yüzeyine ve di┼č aralar─▒na rahatl─▒kla ula┼čabilir.

┼×arj edilebilir f─▒rçalar yaln─▒zca a─č─▒z ve di┼č sa─čl─▒─č─▒ konusunda problem ya┼čayan ki┼čilere tavsiye edilmektedir!

Yanl─▒┼č. Oral-B’nin yapt─▒─č─▒ bir anket çal─▒┼čmas─▒nda, kat─▒l─▒mc─▒lar─▒n %39’unun ancak di┼čleriyle ilgili herhangi bir problem ya┼čad─▒ktan sonra ┼čarj edilebilir di┼č f─▒rças─▒ kullanmaya ba┼člayacaklar─▒n─▒ belirttikleri görüldü.

A─č─▒z sa─čl─▒─č─▒nda tedaviden çok koruma yöntemi izlenmesi tavsiye edilmektedir. Çünkü d─▒┼čar─▒dan yap─▒lan herhangi bir müdahale, ne kadar iyi olursa olsun kendi di┼činizin sa─člad─▒─č─▒ rahatl─▒─č─▒ ve fonksiyonelli─či sa─člamaz. Di┼čleri koruman─▒n en önemli yolu, a─č─▒z ve di┼č problemlerinin bir numaral─▒ sorumlusu olan plak tabakas─▒n─▒ ortadan kald─▒rmakt─▒r. ┼×arj edilebilir di┼č f─▒rçalar─▒, plak temizli─či konusunda manuel di┼č f─▒rçalar─▒ndan %100’e kadar daha fazla etkilidir. Plak, yap─▒┼čkan bir madde oldu─ču için di┼č f─▒rçan─▒zdan da ayr─▒lmas─▒ zordur. Bu nedenle di┼č hekimleri ortalama 3 ayda bir di┼č f─▒rçan─▒z─▒ yenilemeniz gerekti─čini söylüyor.

┼×arj edilebilir di┼č f─▒rças─▒ da kullan─▒yor olsan─▒z, 3 ayda bir f─▒rça ba┼čl─▒─č─▒  de─či┼čimini gerçekle┼čtirmek durumundas─▒n─▒z. Oral-B, elektronik di┼č f─▒rçan─▒z─▒ kolayca yenilemeniz için de─či┼čtirilebilir ba┼čl─▒klarla size sunuyor.

Nas─▒l bir di┼č f─▒rças─▒ kullan─▒yor olursan─▒z olun, di┼č f─▒rçalama süreniz ayn─▒ oldu─ču için ayn─▒ etkiyi yakalayabilirsiniz!

Yanl─▒┼č.  Di┼č hekimleri, di┼člerinizi günde en az iki kez, 2 dakika f─▒rçalaman─▒z─▒ öneriyor. Ancak yap─▒lan ara┼čt─▒rmalar ve klinik deneyler, di┼člerinizi 2 dakika ┼čarj edilebilir di┼č f─▒rçalar─▒yla f─▒rçalaman─▒z─▒n çok daha etkili sonuçlar alman─▒z─▒ sa─člad─▒─č─▒n─▒ gösteriyor. 

┼×arj edilebilir di┼č f─▒rçalar─▒ di┼č yüzeyine zarar verir!

Yanl─▒┼č.  Yukar─▒da bahetti─čimiz anketin bir ba┼čka ilginç sonucu da, anket kat─▒l─▒mc─▒lar─▒n─▒n %5’inin ┼čarj edilebilir di┼č f─▒rças─▒n─▒n di┼č yüzeyine zarar verdi─čini dü┼čünmesi. Oral-B’nin ┼čarj edilebilir di┼č f─▒rçalar─▒, bas─▒nç göstergesi sayesinde di┼č f─▒rças─▒n─▒ di┼činize çok fazla bast─▒rd─▒─č─▒n─▒zda çal─▒┼čmas─▒n─▒ durduruyor.

Tüm ┼čarj edilebilir f─▒rçalar ayn─▒ özelliktedir!

Yanl─▒┼č.  Herkesin di┼č yap─▒s─▒ birbirinden farkl─▒. Bu nedenle Oral-B kullan─▒c─▒lar─▒na birbirinden çok farkl─▒ özelliklere sahip farkl─▒ ┼čar edilebilir di┼č f─▒rçalar─▒ sunuyor. Hassas di┼četleri için, farkl─▒ büyüklükteki di┼č aral─▒klar─▒ için ya da sararm─▒┼č di┼čleri beyazlatmak için birbirinden farkl─▒ bir çok di┼č f─▒rças─▒ modeli bulunuyor.

Detayl─▒ bilgi almak için videoyu izleyebilirsiniz. Ürün alternatiflerini görmek için t─▒klay─▒n─▒z. 

 

KAYNAK: www.uplifers.com

 

 

Bir boomads advertorial i├žeri─čidir.

Hi├ž yorum yok:

Yorum G├Ânder

­Łôó├­Łöé­ŁôÁ­Łô«, ­Łô╣­Łô¬­Łöé­ŁôÁ­Łô¬┼č, ├ž­ŁôŞ─č­Łô¬­ŁôÁ­Łô╝─▒­ŁôĚ ­čŹü