8 Ağustos 2018 Çarşamba

ORGANİX ARGAN OİL MOROCCO / SAÇ BAKIM YAĞI \Merhaba; Saç bakımına önem verdiğimiz aşikar.
O yüzden sizlere uzun zamandır marka'nın kullandığım
 ürünlerini paylaşmak istedim. Sırada yağına geldi,bakalım beğenmişmiyim.

İçerik listesini hep merak etmişimdir,bakıp butun ıceriği fazla anlamasamda sizin
belli başlı kimyasallara takıldıgınızın farkındayım.😛


💧Kısa ve öz yazmak istiyorum aslında, çok sıvı bir yapısı var.Saçlarımdaki emilimi yağlı yağlı kalmayışı dokunduğumda ellerime yağ hissi bile gelmeyişi çok güzel evet.Amma lakin işe yaramaması açısından ve çok sıvımsı oluşundan ve sadece anlık yumuşatma hissinden ötürüdür beğenemedim. Hatta 2 sene önce alıp yarılayıp daha sonra hoşlanmadığım için bugunlere kadar gelen ilk saç bakım yağım olabılır kendisi.Uv ışınlarına karşı koruyor ve tabi saçı ısıya karşıda koruduğu gibi bir gerçeği var. Ha bunlar için alacaksanız buyurun alın derim tabisi ama, bunun yanında onarsın derseniz beslenme zaten şart,içten dıştan vs.. Badem fındık fıstık kabak çekirdeği gibi şeyleri tüketip içten katkı sağlamak şart. 

💙Bir de ben bu tarz saç bakım urunlerını her gün kullanıyorum, etkisi olsun saçlarımı yumuşatsın onarsın diyerekten. Üzerinde ince kırılgan yazdığı için, reklamını güzel yaptığı için aldım. Çünkü uçlardan çat çat kırılan bir saç yapım olduğu için etkili olur diyerekten güzel reklam olduğunu düşündüğüm bir saç bakım yağını satın almak istedim haliyle.Ama sonuç tabıkı hüsran oldu.

💦Kullanım şeklıne göre değişebilir tabisi, varsa ve sizde memnun değilseniz dipten uca doğru sürüp belli bir saat kadar beklettıkten sonra yıkayabilirsiniz.Yada içerısıne baska baska yaglardan ilave edıp karıştırabılırsınız.Benım elımde mevcut saç bakım yağım vardı almıştım hemen bundan memnun kalmayınca,birazcık bundan eklemiştim.Bunuda bekletmeye almıştım,daha sonra kullanmak üzere.


En son Rossmannlar da satılan İsana saç bakım yağını  kullandım ama pek memnun kaldım diyemem,o yüzden yeniden bi yağ arayışına girdim.Tavsiye edeceğınız bir yağ varsa yorumlarda belirtirseniz musmutlu olurum.

ڪےevgilerimle 


4 yorum:

İlke Çevik dedi ki...

Organix' in ürünlerini severek kullanıyorum :)

sihirli mavi dedi ki...

HC Care'inkini kullanıyorum bu aralar, onu çok seviyorum...

Сема плей dedi ki...

I love your blog!
With pleasure I follow you through GFC! I will follow the updates :) If you want follow me on my blog xo


xoxo, Nastya

MY BLOG NASTYA DEUTSCH
INSTAGRAM

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

IlkE: Şampuanlarını bır nebze bende ama yagından uzagım artık (:

Sıhırlı : Ay onun saç kurtarıcısı mikimmel dimiiğ ama abloş :D

Cema : Thank you so much! ı love your leaky blog,I'm following
:*