27 Nisan 2018 Cuma

DAX SUPERGRO !

Merhaba; ßeybilerim bugün de sizlere saçlardaki mucızeler yaratan 
ürünü tanıtacoğum.

Görüyorsunuz aslında anlatmaya gerek yok, normal piyasada kullanılan dax'lar gibi bir yapısı var,sadece biraz daha katı hali diyeyim.Ha birde baya yağlı :)

Peki nasıl kullandım ne demeye kullandım _?

Saçlarım düzenlide kestirsem kestirmesemde uçları hep sert hep kırık bir hallenmecelerdeydi.

Hızlı uzamamasından yana bir sıkıntım hiç olmadı çok uzuncana olan saçlar bana göre değil zaten normal seyrinden uzuyor.Ama tabi aklınızda olsun diye yazıyorum bu güzel ürün yavaş uzayan saçlarınızın daha hızlı ve sağlıklı yağlar bakımından daha bir kaliteli uzamasını sağlıyor.

Gel gelelim etkisine ; malesef arındırma sorunu beni sinir ettiği için daha fazla kullanamadım erkek arkadaşıma verdim.Ama kullandığım süre içinde memnundum diyebilirim kırıklar azalmadı fakat uçları ve saçlarımın tamamı yumuşacık oldu.

❤İçinde bir dolu yağ var ama yoğun olarak misler gibi hindistan cevizi cevizi kokuyor.

Banyodan önce saçlarıma boca edip yaklaşık 1-2 saat beklettikten sonra yıkamaya geçiyorum.Su değdirmeden önce şampuanla ovuşturursanız daha iyi arınıyor diyenler oldu bende bir süre öyle yaptım daha etkili oldu ciddende,bir denemenizi tavsiye ederim.
Deneyipte memnun kaldığınız saç ürünleriniz varsa benimlede paylaşırsanız çok sevinirim.Daha sırada saç yağları var çok yakında onlarıda paylaşıcağım.

ڪےevgilerimle 

Hiç yorum yok: