19 Haziran 2015 Cuma

Cecile Long Kisses -17-Selam!  Bu seriyi sevmeyen ölsün, Mat ! Kim sevmez mat kadifemsi dudakları ki , dudakları aşırı çatlayanlar sevmez mesela ivit .... :) Nette görsellerinin tanıtımlarının dudak üzerinde çok olmadığı bir seri ayrıca, almadan önce araştıran biri olaraktan üzücü bir durum .Hayde bakalop nasl durmuş bende burengi->>>

Mincik mincik altın simlerinin bulunuyor.Rujda sim #sevmeyenlerkulubüne 
kayıtlı birisi olarak,eve gelip denedikten sonra farkettiğimde  şoka girdim :DGayet dolgun sert olmayan tam kıvamında bir fırçası var ! İşte kalite diyesim geliyiii..


Evet rengimiz şeklimiz işte bilek üzerindeki tarzımız.


Aslında dudağımdada normal nude rujlara göre kahve duruyor
 yani bilektekinden biraz daha açığı.Başlarda sevdim daha sonra kahvelikten dolayı yaptığım makyajlarda uyum sağlayamadım. En sonunda sadece kalem rimel belki biraz allıkla sevmeye başladım,sonuçta doğal duruyor sevdim.Bir başka nude tonu daha olduğunu görmüştüm instagramda fakat numarası kaçtı şuan hazıfamda yok,birde ona bakayım diyorum.Bende kırmızısıda var yavaştan seriyi tamamlayacağım sanırım :D 


ڪےevgilerimle

9 yorum:

Aslıhan Karaaslan dedi ki...

Renk gerçekten şahane bayıldım :)

Tuğba Nohutlu dedi ki...

Çok güzel bir tonmuş cnm, güle güle kullan ;)

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

Aslıhan:Senın ten tenginde açık çok güzel,snada yakışır aslıcım öptüm :-*

Tuğba:Çok Teşekkürler tatlım,bende seviyorum bu tonları (:
Sevgiler

Guzellik Hikayesi dedi ki...

Sana çok yakışmış canım bu renk. Ayrıca benim de en sevdiğim renklerden bu. Güle güle kullan.

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

Canım benım cok teşekkür edıyorum <3 sevgıler :*

sihirli mavi dedi ki...

Rengi çok güzelmiş gerçekten. Tahminen kaç saat kalıyor dudakta canım???

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

:) Vallayi abloşum,aynı serının kırmızısıda var bende, mesela bırsey yıyıp içsem bıle sadece iç kısımları bozuluyor onda ortası olduğu gibi maplak bir şekilde duruyor:p Bu renkte de birşey yeme iç olduğu gibi duruyor, yersende çok hafifce siliniyor simleri bariz yani daha bi ortaya çıkıyor dudaklarda rengi gidince ,biliyorsun bu altın simli biraz diğer renklere göre simi var. Başka yerde denemem dersen,bi ara Buluşunca falan hatırlat getireyim bir dene istiyorsan temiz kullandım.

tuğçe dedi ki...

merhaba acaba ruj çok simli babaanne ruju gibi mi duruyor yoksa çok yakından falan mı belli oluyor umarım cevap verirsiniz sevgiler :)

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

HIhı cok guldurdunuz benı cok yaşayın :)) aa,tabıkı cevap verıcem. Uzaktan parlaması yok zaten dedıgım gıbı rengi azaldıkça simleri açığa çıkıyor normalde simli bir hallenmecesi yok .
sevgiler