30 Mayıs 2015 Cumartesi

Note -01- Ivory ConcealerYenı yenıden merhaba; 

 Note bu kapatıcı ürünü çok beğenildi çok övüldü birde benden okuyarak dinleyin istedim .Pembe alt tona sahip birisi olaraktan,ve herkesin yorumuna baktığımda  çok aşırı  beyaz gibi cümleler duyduğum için e bu ürününde haliyle sarı alt tonlu olmasından dolayı malesef ben istediğim aydınlık görüntüyü tenimden daha açık bir ton görüntüyü alamadım. :( Bu konuda üzgünüm ama yumuşacık bir uygulama sağlayıp nemli tutması,kuru göz altlarımın ince çizgilerine birikme yapıp beni çıldırtmaması,hafif hoş bir kokusunun olması,yüz bölgesindeki minik kızarıkların,iz,sivilce ve türevlerini orta derecede kapatıyor olması açıkcası beni aldığıma pişman etmedi diyebilirim..Dediğim gibi tek eksik yanı aydınlık bir görünüm vermemesi,hafif morlukları kapatıyor ama hafifsarı olduğu için bazen çökük hasta gibi gösteriyor gözlerimi bakışlarımı. Tekrar almıyacağım ama ya kullanıp bitireceğim yada heran isteyen bir arkadaşıma verebilirim.Almadan önce gün ışığında bi bakın derim.Şahsen aşırı beyazlara ve pembe alt tonlulara asla tavsiye etmiyorum !...ڪےevgilerimle 4 yorum:

viva makyaj dedi ki...

Aydinlik verince daha güzel duruyor gercekten göz altinda. Benim bu aralardaki favorim Nars in kapaticisi, bendeki en acik renk Vanilla ve süper kapaniyor, milletin övdügü kadar varmis :)

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

Bende o kanıdayım,bir beyazlatsın diye bekledim yani. :| NarS beybitosunu alıp kullanacağım günlerde gelecektir elbet(; , meraklandırdın şimdi iyice;-p

Guzellik Hikayesi dedi ki...

Bu ürün bende de var ama henüz detaylı kullanmadım. Sıra gelmedi. Ben de pembeyim sevecek miyim bakalım.

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

Umarım sen seversınde paran boşuna gitmemiş olur :/