29 ┼×ubat 2016 Pazartesi

Ipana Perfection ile G├╝l├╝┼č├╝n├╝ G├Âster

Merhaba K─▒zlar,

Bembeyaz bir k─▒┼č geçirdi─čimiz ┼ču günlerde di┼člerimizin beyazl─▒─č─▒ndan da ödün vermemeliyiz. Bildi─činiz üzere hepimiz gibi ben de di┼člerimin beyazl─▒─č─▒na ve kusursuzlu─čuna çok özen gösteriyorum. Çünkü beyaz di┼člerimizin sergilendi─či özgüveni yüksek bir gülü┼čün hayat─▒m─▒zda açamayaca─č─▒ bir kap─▒ yok. Sözü uzatmadan, yeni ürünlere olan ilgimi hepiniz biliyorsunuz. son günlerde marketlerde ve televizyon kanallar─▒nda s─▒kl─▒kla denk geldi─čim yeni bir di┼č beyazlat─▒c─▒ ürünü denemek ve deneyimlerimi sizlerle payla┼čmak istedim.

Ipana Perfection isimli bu ürünü hemen reklamlarda gördüm diye almak yerine marka ile ilgili bir ön ara┼čt─▒rma yapmak istedim. Öncelikle ─░pana ismi bir Türk markas─▒n─▒ an─▒msatsa da PG (Procter and Gamble) taraf─▒ndan üretilen ve Amerika’da Crest ad─▒yla pazarlanan Amerika’n─▒n en yayg─▒n di┼č macunu markas─▒n─▒n sadece isminin de─či┼čtirilmi┼č hali oldu─čunu ö─črendim. Ayn─▒ zamanda dünyada ilk defa beyazlat─▒c─▒ bantlar─▒ üreten firmalarm─▒┼č. Ürün ile ilgili ara┼čt─▒rmalar─▒ma devam ederken, ─░pana’n─▒n Türkiye’de di┼č hekimleri taraf─▒ndan en çok kulland─▒─č─▒ ve destekledi─či marka oldu─čunu da kulaktan duyma de─čil gerçek veriler üzerinden gördüm.

Marka ile ilgili tatmin edici ara┼čt─▒rmamdan sonra gelelim yeni ürünleri, White Perfection’a. Ürünün vaad ettikleri çok iddal─▒. ─░pana’n─▒n en h─▒zl─▒ ve en güçlü beyazlat─▒c─▒ di┼č macunu oldu─čunun belirtilmesinin yan─▒nda yeni geli┼čtirilen teknolojisi ile di┼č minesine zarar vermeden 3 günde d─▒┼č yüzeyindeki lekelerin tamam─▒n─▒ temizledi─či belirtiliyor. 3 gün gibi k─▒sa bir sürede bu kadar h─▒zl─▒ bir etkinin olabilece─čine ba┼čta pek imkan vermedim. Ancak markaya yapt─▒─č─▒m ara┼čt─▒rmadan sonra güvenim olu┼čtu─ču için al─▒p denemek istedim.

Aç─▒k konu┼čmak gerekirse ürünü kullanmaya ba┼člad─▒ktan sonra çok ┼ča┼č─▒rd─▒m. Çünkü ürün iddas─▒n─▒ fazlas─▒yla yerine getiriyor. ─░lk kullan─▒m─▒mdan itibaren di┼člerimin üzerinden lekeleri ç─▒kard─▒─č─▒n─▒ farkettim. Yaln─▒zca bana öyle gelmedi─činden emin olmak için aileme de sordum, onlar da beni desteklediler ve fark oldu─čunu söylediler.

Leke ç─▒karmas─▒n─▒n yan─▒nda tad─▒ da çok ho┼čuma gitti. Keskin bir nane ferahl─▒─č─▒ veren tad─▒ dama─č─▒mdan, kokusu ise nefesimden uzun süre gitmedi aç─▒kcas─▒. Di┼č minesine hiç bir zarar vermemesi ise çok önemli bir özellik.

Ürün benden tam not al─▒nca yan ürünlerinin de faydas─▒ olur diye dü┼čündüm ve a─č─▒z bak─▒m suyunu da ald─▒m. Bu ürün de beni çok memnun etti. Oral-B  3D White Luxe ismiyle sat─▒lan bu a─č─▒z bak─▒m suyu, di┼č macununun etkisini tamamlar seviyede. Bildi─činiz gibi di┼č f─▒rças─▒ ile her yere ula┼čmak mümkün olmuyor, ancak a─č─▒z bak─▒m sular─▒ di┼č f─▒rças─▒n─▒n ula┼čamad─▒─č─▒ noktalara ula┼čabiliyor.

Al─▒rken farketmemi┼čtim sonradan a─č─▒z suyunu almak için gitti─čimde farkettim. ─░pana markas─▒ ürününe fazlas─▒yla güveniyor olmal─▒ ki memnun kalmamam─▒z halinde param─▒z─▒n 2 kat─▒n─▒ iade ediyor. Aç─▒kcas─▒ ben çok memnun kald─▒─č─▒m için iade etmeyi dü┼čünmüyorum ancak sadece deneme amaçl─▒ sat─▒n almak isteyen arkada┼člar için çok iyi bir uygulama olmu┼č.

Sonuç olarak güvenilir bir markan─▒n ┼ča┼č─▒rt─▒c─▒ derecede etkili bu ürünlerini kullanmaya ba┼člad─▒m ve sizlere de tavsiye etmek istedim. Bence mutlaka denenmesi gerekli bir ürün. Bembeyaz gülü┼člü günleriniz olsun!

Ürünü sat─▒n almak isterseniz t─▒klay─▒n─▒z!

A─č─▒z bak─▒m─▒ ile ilgili detaylar─▒ ö─črenmek isterseniz www.agizbakimuzmani.com linki inceleyin derim.

#ipanaperfection  #gülü┼čünügöster

Sevgiler,

─░çerik Kaynak: http://www.tugbatunckaya.com/
Video Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=RZ5ymuChrW0

 

Bir boomads advertorial i├žeri─čidir.

2 yorum:

  1. ─░pana 3 Boyutlu Beyazl─▒k Luxe kullan─▒yorum bitince bunu alaca─č─▒m te┼čekk├╝rler payla┼č─▒m i├žin ♥

    Yan─▒tlaSil
  2. Bende denemey─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum,(:en son k─▒rm─▒z─▒ opt─▒k olan─▒ denemi┼čtim ─▒pana serisinden,san─▒r─▒m s─▒ra bunda, Rica ederim tatl─▒m ├Âp├╝yorum ♥ ♥ ♥

    Yan─▒tlaSil

­Łôó├­Łöé­ŁôÁ­Łô«, ­Łô╣­Łô¬­Łöé­ŁôÁ­Łô¬┼č, ├ž­ŁôŞ─č­Łô¬­ŁôÁ­Łô╝─▒­ŁôĚ ­čŹü