5 Ekim 2015 Pazartesi

Anagaspi Leke Açıcı Mineralli Fondöten {spf-39}


Selam kızçeler ; bugün değişik leke açıcı ıddalı bir özelliği olan bb den bahsedeceğim .Minik ağızlı 15 ml lık bir ürün.
Gördüğünüz gibi hafif turunculuk veren bir renk yapısı var. Bir süre sonra bu renk göze bile batmıyor iyice emiyor . Leke açıcı özelliği var fakat bir süre kullandım devamlı hergün üzerine birşey uygulamadığım zamanlar bile oldu. Sivilce izlerim vardır tek tük ama bir fark göremedim zaten hafif izlerdi. Onun dışında çok müthiş bir makyaj bazı mesela,sürdükten hemen sonra yapışıyor sanki far bazı gibi matlaşıyor.İçerisinde yağ yok sanırm çünkü parlama ve yağlı aydınlık bir görünümü vermiyor.Tek başına kullanıldığında çok doğal soft duruyor.Kokusunda parfüm yok normal kendine has bb krem kokusu var.Spf 39 olmasıda bi artı,sonuçta hem güneş kremi hem renklendirici niyetine bile rahatlıkla yazın tatilinizde güneş altında kullanılabilir.

Herhangi bir sivilcemsi birşey oluşturmadı .Sanırısam bb kremleri daha bir çok seviyorum,hem fırça kullanmak istemediğim zaman sür çıklar hemde hafif doğal bir görünüm veren yapıları var. Leke ibaresi dışında yapısını dokusunu herbirşeyini sevdiğim bir bb oldu kendisi,denemek isterseniz bence bir göz atın derim.Kendisi bana narzecza tarafından gönderilmişti.Tekrar teşekkür ediyorum. 

ڪےevgilerimle !


6 yorum:

 1. Leke açıcı özelliği olması gerçekten çok iyi :)

  YanıtlaSil
 2. Merhaba canım,
  Bugün tanıştık biliyorsun. Bloguna hemen üye oldum. Ve takibe aldım. Sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. Nil ;Evet gerçekten ilginç bir okdrda güzel,hafif çil sorunu sorunu olanlara bile iyi gelebilir.

  Nilgün; merhabalar;* eveet cok mutlu oldum gelmene, hoşgeldin . Sevgiler ♡♡

  YanıtlaSil
 4. O halde harika bir ürün diyebiliriz, güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 5. Ebeet bir missha kadar sevdim👍 cokk Teşekkürler abloşcum 💕💋👄

  YanıtlaSil
 6. Ebeet bir missha kadar sevdim👍 cokk Teşekkürler abloşcum 💕💋👄

  YanıtlaSil

𝓢ö𝔂𝓵𝓮, 𝓹𝓪𝔂𝓵𝓪ş, ç𝓸ğ𝓪𝓵𝓼ı𝓷 🍁