30 Nisan 2015 Perşembe

Loreal True Match Foundatıon { Rose ıvory }Selamlar,Bugün sizlere bb kremden arada fondötene geçtiğim zamanda severek kullanıyor olduğum bu üründen bahsedeyim,


dolgun içerik olmazsa olmaz !
Pembe alt tonlu olduğum için şuana kadar ten rengime tam oturan tamamen bütünleşen renk olması yönünden beni kendine hayran bıraktı.

Likit formda ,pompalı özelliğiyle rahatça kullanıyorum ,biraz kapağına bulaşıyor olsada bunu sorun etmiyorum,arada bi kulak çubuğuyla temizliyorum.

İçinde simi ışıltısı yok,ıslak bitişli değil aksine mat duruyor gün içinde bir gramdan fazla parlama yapmıyor.

Kuru bir fondöten yani eğer cildinizi yeteri kadar nemlendirmediyseniz pul pul duracaktır helede peeling yapmadıysanız vahooy :)) Demem o ki kuru cilt tipindeki insanların kullanabileceği tarzda bir fondöten değil .

Kalıcılığı çok iyi ben bayılaraktan kullanıyorum,kokusu çok hafif.

Kapatıcılığı ortanın biraz üstü birçok fondötene göre hafif bir yapısı var .

Spf 17 içermesi açısından on numara 5 yıldız.

Normalde fondöten insanı olmadığımı hep söylerim,zaten şuanda evde 2 adet fond. bulunuyor,bunuda tavsiye üzerine almıştım .Bb kremlerde bile cilt tonuma uyan bir tek mıssha'nın açık rengindeki bb si var onun dışında piyasadakilerin hepsinin testerlarına bakıyorum birtane uyum sağlayan yok.Bitince alırmıyım yoksa başka markalaramı yönelirim bilmiyorum zaman gösterecek. Size tavsiyem karma yağlıya dönük bir cildiniz var ise alıp kullanmanız,renk skalası oldukça geniş olan bu seriden mutlaka ten renginize uyan ton bulacaksınızdır.ڪےevgilerimle4 yorum:

duygu papır dedi ki...

Ben de yeni kullanmaya başladım bu fondoteni bir kaç gündür kullanıyorum dediğin gibi gayet iyi kapatıcılık ve yapıda :)

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

gule gule kullan,Senınde beğenmene sevindim canımcım :-* sevgiler

Eylem Delacroix dedi ki...

Cok güzel bir inceleme olmus canim, bu fondöten cok övülüyor bir göz atiyim ben de. :)

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

Teşekkürler çook eylemcimm :*} Bir bak tenine hangisi uyuyorsa onu hemen kap;p