5 Mayıs 2015 Salı

Maybelline Colossal Kajal Göz Kalemi ✎


Selam!
Bugün çok yazılan çizilen neredeyse hemen hemen herkes tarafından kullanılıp sevilen yahut sevilmeyen bu kalemden bahsetmek gerekirse.....
Çevirmeli bir yapısı var,fakat benim ki ortasından kırıkt,neyseki bir şekilde kullanabiliyorum.


Siyahlığı göründüğü üzere oldukça tatmın edici, sürümü yumuşacık.
Kalıcılığı birinci sürüşte birkaç saat içinde kaybolup giden cinsten helede ben gibi gözü hemen sulanan insanlar için diyorum yaklaşmayın! ikinci 3,yenilemede anca kalıyor artık gözde o siyahlığı.Alerjik olarak test edilmiş uyarısı var zaten o konuda sorun yaşamadım kaşıntı vs gibi şeyler. İndirimde 5 tl ye aldım normal fiyatı 10 tl civarında. En sevmediğim yanı ise,makyaj temizleyicimle çıkarırken gözümün içine minik minik taneciklerinin girmesi ve her seferinde çıkarmak için uraşıyor olmam :'( Onun için bilenler bilir(ınstagramda yayınlamıştım) hem kalıcılık hemde bu olumsuz özelliğinden dolayıdır ben bu kalemi iki göz kalemi ile kullanıyorum.Hem daha kalıcı hemde bu içine girme olayını yaşamıyorum. Tekrar alırmıyım bir fikrim şuan için yok ! Ha tavsiye edermiyim sanmıyorum....ڪےevgilerimle!


5 yorum:

Pembe Düşler Ülkesi dedi ki...

Canım ben tam aksine bayıldım ya çok kalıcı ve akmaz geldi galiba cilt tipine göre değişikşik gösterebiliyor :)

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

Doğrudur tabi dediğim gibi sevenide oldu sevmeyenide, cilt tipiyle göz alakasız birazcık göz içimde akıyor bildiğin. Fakat eyelıner olarak güzel,ama kalın oluyor öylede sevemedim. Benim en ufak birşeyde yaşaran ve alerjik bi göz sorunsalım durumum var o bakımdan, belki göz yapısıyla ve birazda kuruluk oranıyla ilintilidir öyle diyelim .

Pembe Düşler Ülkesi dedi ki...

evet canım haklısın doğru düşünüp yanlış yazmışım elbetteki göz yapısıyla alakalıdır.

Ayse Ayvedi dedi ki...

Gozumde yanma yapti bu kalem

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

Uzuldum :/ tbi herkese uyacak diyede birşeyde yok.