4 Eyl├╝l 2015 Cuma

PANTENE ALTIN KELEBEK ├ľD├ťLLER─░’NE GER─░ SAYIM HEYECANI BA┼×LADI!

Televizyon ve müzik dünyas─▒n─▒n en iyilerinin ödüllendirildi─či Alt─▒n Kelebek Ödülleri, bu kez Pantene sponsorlu─čunda organize ediliyor. 42.’si düzenlenecek olan Pantene Alt─▒n Kelebek Ödülleri, bu y─▒l da sanat camias─▒n─▒n önemli isimlerini bir araya getirecek. K─▒rm─▒z─▒ Hal─▒’dan sahneye kadarki süreçte sürprizlerin ya┼čanaca─č─▒, y─▒ld─▒zlar geçidine dönü┼čecek olan tören, birçok yenili─če ve ilklere de ev sahipli─či yapacak. Pantene Alt─▒n Kelebek Ödülleri’nde bu y─▒l yeni bir kategori daha var: “Pantene Y─▒ld─▒z─▒ Parlayanlar”. Senelerdir saç bak─▒m─▒na getirdi─či yeniliklerle Türkiye’de ve dünyada öne ç─▒kan Pantene, bu özel gece için ise Türkiye’nin y─▒ld─▒z─▒ parlayan genç isimlerine e┼člik ediyor olacak. 42 y─▒ll─▒k Alt─▒n Kelebek tarihinde bu y─▒l ilk kez verilecek “Pantene Y─▒ld─▒z─▒ Parlayanlar” ödülünün sahipleri Hande Erçel, Bensu Soral ve Nilay Deniz oldu.

Gecenin y─▒ld─▒z─▒ sen ol, Pantene saç─▒n─▒n fark─▒n─▒ k─▒rm─▒z─▒ hal─▒da da göster! 
42. Pantene Alt─▒n Kelebek Ödülleri’nde televizyon ve müzik dünyas─▒n─▒n en iyileri senin verece─čin oylarla parlayacak! www.pantenealtinkelebekodulleri.com’a gir ve sen de en sevdi─čin sanatç─▒lara oyunu ver. Ayr─▒ca “benim de saçlar─▒m güçlü ve sa─čl─▒kl─▒ görünüyor” diyorsan, “Gecenin Y─▒ld─▒z─▒ Ol” k─▒sm─▒na ba┼čvur. Ki┼čisel bilgilerini gir ve foto─čraf─▒n─▒ yükle. Pantene Alt─▒n Kelebek Özel Jürisi’nin seçimleriyle bu büyülü gecede benzersiz deneyimler ya┼čayacak 15 ┼čansl─▒ ki┼čiden biri de sen ol! Üstelik kendini bir y─▒ld─▒z gibi hissedece─čin gecede, sahne arkas─▒nda y─▒ld─▒zlar─▒n heyecan─▒na tan─▒k olma ve en sevdi─čin sanatç─▒ya sahnede ödülünü verme ┼čans─▒ yakala. Pantene saç─▒n─▒n fark─▒n─▒ k─▒rm─▒z─▒ hal─▒da da göster! 

Bu heyecan─▒ kaç─▒rma!
Vuslat Do─čan Sabanc─▒, Hürriyet, Kanal D ve Pantene’in ev sahipli─či yapaca─č─▒ Pantene Alt─▒n Kelebek Ödül Töreni, 4 Ekim Pazar ak┼čam─▒ Kanal D’den canl─▒ olarak yay─▒nlanacak. 

www.pantenealtinkelebekodulleri.com
#pantenealt─▒nkelebek

Pantene Alt─▒n Kelebek Ödül Töreni’nin tan─▒t─▒m filmi  ve kamera arkas─▒ görüntüleri için t─▒kla. 

 

Bir boomads advertorial i├žeri─čidir.

Hi├ž yorum yok:

Yorum G├Ânder

­Łôó├­Łöé­ŁôÁ­Łô«, ­Łô╣­Łô¬­Łöé­ŁôÁ­Łô¬┼č, ├ž­ŁôŞ─č­Łô¬­ŁôÁ­Łô╝─▒­ŁôĚ ­čŹü