12 Mayıs 2016 Perşembe

FResHLOOK { ColorBlends } Sterling GraY !


Günaydııın!Yine güzel bir lens yazımla birlikteyiz.En sonki lens yazımda da bahsetmiş olduğum gri lensimi iftaharla sunuyorum.Lens çeşitlerine bakmak isterseniz çeşit çeşit lenslerin ve uygun fiyatlarıyla hızlı sürede gelen lensoptik 'sitesine bir uğrayın diyorum..


Benim tam olarak çapımla göz numaramla örtüşmüyor ama yinede garip durmuyor,yada görememe sorunu yaşamadım hiç, aşağıda göreceksiniz zaten.Yukarıdaki tarihten giriyorum konuya,haliyle yakın bir tarih görünce anlayamadım aradım sordum valla onlarda başlangıç tarıhı olduğunu söylediler üstelemedim yorumu size,netten lens alanlara bırakıyorum. 

Evet yakından belirgin ve yapay duruyor olsada biraz 1 metre kadar mesefaden yine kimse anlamıyor öyle söyliyelim.Çok yumuşak ve hiçbirşekilde bulanıklık sorunu yaşamadığım bir lens oldu kendileri.Gri yazsada ben buna hep mavi diyorum çünkü mavi göz renklerini sevmiyor olmama rağmen bunu kendime çok yakıştırdım ve çokta severek kullanıyorum.
En güzelide bu lens taktığımda çok makyaj yapmıyor oluşum çünkü yapınca abartı kaçabiliyor :D Şimdi anlıyorum mavi veya çok belirgin yeşil gözlülerin neden koyu renk gözlü olmak istediklerini, gerçekten çok farlı simsiyah sürmeleri kaldırmıyor çünkü bu tarz renkler. Belli bir yaş üstünü evet belki ama genç yaş aralığı cıkss. Yinede istemezdim bu rengin sürekli bende olmasını kendi göz rengimi oldukça beğeniyorum rahatça makyaj yapabildiğim içinde mutluyum :D İnternetten baktım bi alt tonu koyu olanlarda çok daha yapay ve bariz durmuş,mercek kısımları çok kahverengi kiremitimsi olanlarda var. Oyüzden almadan önce bunlarıda baz alarak düşünün ve öyle alın .Herkesde farklı durabiliyor çünkü.


Şimdilik görüşmek dileğiyle yeni bir lens yazısına dek 
mutlu kalın sevgiyle kalın!

ڪےevgilerimle !

8 yorum:

Deneyen Bayan dedi ki...

Dogala yakin duran nadir lenslerden güle güle kullan yakismis :)

Yeliz'in Keşifleri - Kozmetik Dünyasına Dair Deneyimlerim dedi ki...

Bir dönem freshlookun tüm renklerini kullanmıştım, gerçekten çok başarılı bir marka :)

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

Deneyen B: Teşekkürler canım <3 Birde şimdi aır optıx ın grisine bakıyım diyorum sence o nasıl olur :d

Yeliz: Tasarım harikası gibi valla hehe :D

Gözde'nin Blog Günlüğü dedi ki...

Güle güle kullan vaaow dedim çok güzelmiş :))

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

Çokkca teşekkürler canım benım,(: :* sevgiler

Adsız dedi ki...

Kesinlikle bu renk sana çok yakismis, demek makyaj da gerektirmiyor ne güzel. Bazen bikiyorum makyaj dan .Bosh and Laumb diye lens markası var harelileri çok doğal.

nilgün aydın dedi ki...

Bir önceki yorumum gelmiştir inşallah. Bu arada lens markasını tam net yAzıp yazmadigimi bilemiyorum

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

Gelmiş gelmiş adsız olarak ama nilgünüm olsun:) Çok mersi,sen yakıştırdıysan <3 aır optıx denıcem begenmessem tekrar bu markanın grisine bakıcam , senın dediğinede bakıyım bi,gerçi hareli lensleri yapay buluyorum ben ama görsellere bakayım bi.mucuk!!