2 Mart 2015 Pazartesi

DÜNYACA ÜNLÜ KOZMETİK MARKASI REVLON; WATSONS İLE ŞİMDİ TÜRKİYE’DE !

Güzellik denince ilk akla gelen, Amerika’nın efsane markalarından RevLon;-*Watsons mağazalarında sevenleriyle buluşuyor.


1932 yılından beri kaliteden ödün vermeyen ürünleri ve eşsiz renklere sahip koleksiyonlarıyla, kadınların güzelliğine güzellik katan dünyaca ünlü kozmetik markası Revlon; dudak, yüz,  göz ve tırnak ürün gruplarında pek çok çeşitle şimdi ve sadece Watsons Mağazalarında! 


Dünyanın en büyük uluslararası güzellik ve kişisel bakım perakendecisi A.S. Watson Group’un bir üyesi olan Watsons Türkiye, yeni ürünleri ve mağazaları ile ülke çapında büyümesini her geçen gün artırarak müşterilerine daha iyi hizmet için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. 


Bu harika habere kim sevinmez hangi kozmetik blogerı heyecanlanmaz bilmiyorum. Yeni yeni ülkemize beklediğimiz markaların mağazalarımızda bulunuyor olması harika ! Darısı diğerlerinin başına :-p geç olsun güç olmasın dimi ama . Özellikle rujlarıyla merak ettiğim bir markadır revlon birtanede olsa alıp deneyimlemek lazım. Heyecanla ankaradaki watsonslarda yer almasını bekliyor olacağım .

Sevgiler <3
www.watsons.com.tr
www.facebook.com/watsonsturkiye
www.twitter.com/watsonsturkiye
www.instagram.com/watsonsturkiye
www.foursquare.com/watsonsturkiye
www.youtube.com/watsonsturkiye

Hiç yorum yok: