26 Ocak 2015 Pazartesi

Blıstex ✚MedPlusHerkese yeniden merhabalar;bugünde birçok kişinin bilip kullanmakta olduğu dudakları nemlendirme özelliği iyi olan bu üründen bahsedeceğim;Lafı fazla uzatmıyıp ilk önce olumsuz hatta beni deli eden bir özelliğinden söz edeceğim.!.
Bilmiyorum sadece bendemi var bu özellik ama aldığım günden beri yumuşaklığından aşırı bir hamurlaşmadan dolayı sorun yaşıyorum :( Yapısı sert değil dudağıma sürer sürmez kalıntı bırakıyor ağırlaşıyor,emilimi kolay ama aşırı gıcık oldum bu yumuşaklığa !Şu kış gününde olacak iş değil bence.İlk aldığım blıstex ürünü kavanozdakiydi ondan gayet memnundum parmaklıyıp kullanıyordum, ama bu direk yumuş yumuş.:|

Bende karıncalanma yanma hissi olmadı, sadece hafif bir ferahlık verdi okadar.Ama çatlayan dudaklara gerçekten çok iyi geliyor zaten ilk kullanımda memnun olmasaydım bunu denemek için zahmet edip almazdım.Bu kaynaklanan nedenden dolayı kendilerini buzdolabına attım :/ ama vay arkadaş yeaa genede yumuşak !  sertleşme çok çok az minimum :) Yapacak birşey yok galiba bir tek benimki böyle olsa gerek,çevrilip açılmasındada biraz sorun var.Galiba kutulu olanları tercih etmek lazım bilemedim şimdi.Ara ara 7-8 tl indirime giriyor gratislerde satın almak isterseniz oralara bakın derim,normal fiyatı 10 tl.
ڪےevgilerimle


5 yorum:

Bakımlı Kız dedi ki...

Merhaba,
Blistex Medplus benim en sevdiğim lip balmım. Fethiye'de yaşıyorum ve senin söylediğin gibi bir yumuşaklık falan hiç olmadı ben yaz aylarında dahi kullanıyorum düşünün ki 45 derecede bile böyle bir sorun hiç yaşamadım. Acaba sizdekinin kullanma tarihi geçmiş olabilir mi? Bu arada ne diğer Blistex ürünleri ne Burts Bees ürünleri Medplus ın yanından dahi geçemezler :)

Burcu dedi ki...

Şu yumuş yumuş olma sorununu ben de yaşadım ve sırf bu yüzden çok da memnun olmama rağmen ikincisini almadım.

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

Bakımlı k*
Yepyeni alışverişde alır almaz kullandığımdan itibaren böyle ama diğer türlü olsa belirtirdim zaten yorumda.Ne güzel ya bende neden böyle şeyler oluyor hiç anlamıyorum :-/ Diğerlerini denerim diyordum bitince ama şimdi Siz böyle diyince vazgeçr gibi oldum :]

Burcu*
Alla alla ozaman bunların topumu böyledir nedirya, bende almıyacağım kutulu olanı alırım gibime geliyor,parmaklayıp dururm napıyım hem dondururken sorunlu hem yumuşak !

PINKY FASHION dedi ki...

Benim bu sene dudaklarım feci bir şekilde çatladı. Ne yapsam düzelmedi, en son Blistex Lip Relief kullandım o iyi geldi. Senin kullandığın çeşitini kullanmadım ama bunu okuduktan sonra almam :)

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

Ya çok iyi hoşduda işde bende bu çeşit çevirmeliden almam sanırımya :-{
Sevgilerr :*