20 Mart 2014 Perşembe

They're Real Mascara !Ün salmış maskara diyorum


Bendeki mini boyu,sephora etkinliği sırasında vermişlerdi.
Fırçası plastik kılları yoğun.
Takma kirpik etkisi verdiği doğru ama okadarda 
abartılacak bir maskarada olduğunu düşünmüyorum açıkcası.

Gün içinde asla topaklanma göz çevreme parçalanıp dağılma yapmadı,evet bu bir artı,çünkü maybellıne hariç çoğu maskaranın dağılması olası..

Başarılı sürerseniz,kirpik sıkılaştırıcısını uyguladıktan sonra ,daha ayrık ayrılmış biçimde uygulama sağlıyor,fırçası sivri sivri çünkü.Ama ben gelişine uyguluyorum çok sık kullanma taraftarı değilim kirpik kıvırıcıları,bu şekildede  birbirine yapıştırması çokta mühim değil.

Fakat bu maskarada en sevdiğim şey,ucunun minik olması ve ucunda minik sivri kıllarının olması nedeniyle göz pınarlarımdaki kirpiklere rahatlıkla sürebilmem!  Diğer türlü maskaralarda denemiyorum bile göz kapağıma bulaştırdığım için :-p

Sevenleri fazla , denemek için satın alabilirsiniz,kendisi sephoralarda fazlasıyla mevcut....


ڪےevgilerimle
3 yorum:

makyaj kelebeği dedi ki...

Hakkında çok farklı yorumlar okumama rağmen bu maskarayı merak etmekten alamıyorum kendimi :)

LibyLiby dedi ki...

Ne güzel olmuş kirpiklerin balııım. Hiç yapıştırmamış süpermiş valla. Öperim seniii

мaᖱaмe кoкoş dedi ki...

ஆMakyajK.ஆ
Ya kebelekim gördün işte sonucu,bunu maybellinede yapıyor inan bana ,paranı cebine koy harcama bunu içün,çok istiyorsan sana veriyim dene bak tadına bi (:..

ஆLibyஆ
Bende yirim öperim aşkilotam binim ((*; Yapıştırmadıda kuşum,yani genede denenecek süper diyebiliceğim tarzda değil,onun yerine kaş dldurmak için olan bir ürünü var adını bilmiyorum ama harika ona bayıldım!!