4 Nisan 2016 Pazartesi

─░pana Luxe Perfection Beyazlat─▒c─▒ Di┼č Macunu yorumlar─▒m

Do─čru makyaj, dolgun kirpikler, bak─▒ml─▒ bir cilt, hacimli saçlar… En önemlisi de beyaz di┼člerle sa─čl─▒kl─▒, güzel bir gülümseme! Bu yüzden di┼č bak─▒m─▒na ve beyaz olmas─▒na oldukça özen gösteriyorum. Sürekli yeni ürünleri deneyimlemeyi de seviyorum. Burada raflarda gözüme çarpan ve Amerika’n─▒n en büyük di┼č macunu markas─▒ olan Crest asl─▒nda Procter and Gamble’─▒n Türkiye’de sundu─ču ─░pana markas─▒yla tamamen ayn─▒ içeriklere sahipmi┼č. Dünyada ilk defa beyazlat─▒c─▒ bantlar─▒ üreten bir marka oldu─ču için 3 boyutlu Beyazl─▒k ailesi oldukça ilgimi çekti. Son zamanlarda market al─▒┼čveri┼čine gitti─čim her ma─čazada ve televizyonlarda s─▒kl─▒kla ─░pana’n─▒n yeni ürünü olan Perfection’a denk gelince ve özellikle 3 günde %100’e kadar lekesiz iddas─▒n─▒ duyunca denemek istedim ve hemen ald─▒m.

─░pana’n─▒n en h─▒zl─▒ ve en güçlü beyazlat─▒c─▒ di┼č macunu ünvan─▒na sahip bu di┼č macunu ile deneyimlerimi sizlerle payla┼čmak istedim. Di┼č hekimimin de daha beyaz bir di┼č için önerdi─či ─░pana 3D White Perfection ile güvenle, bembeyaz gülebiliyorum.

Perfection di┼č macunu 3 Boyutlu Beyazl─▒k ailesinin en ileri ve etkili beyazlat─▒c─▒ di┼č macunu teknolojisini içeriyor. Böylece di┼č minesine zarar vermeden sadece 3 günde di┼č yüzeyindeki lekeleri %100’e kadar etkin biçimde ç─▒kar─▒p ve bembeyaz bir gülümsemeye sahip olmam─▒z─▒ sa─čl─▒yor.

Performans─▒na gerçekten çok ┼ča┼č─▒rd─▒m. Etkisi inan─▒lmaz! ─░lk kullan─▒mdan itibaren bile di┼č yüzeyindeki lekeleri ç─▒karma etkisini farkediyorsunuz. Keskin nane tad─▒yla ferahl─▒─č─▒ sa─čl─▒yor, böylece uzun süre ferah bir nefese de sahip oluyorsunuz. Beyazlatma etkisi bu kadar iyiyken di┼č mineme hiç bir zarar vermedi─čini bilmek de çok güzel.

Procter and Gamble’─▒n tüm dünyada pazara sundu─ču en geli┼čmi┼č beyazlat─▒c─▒ di┼č macunu olan 3 Boyutlu Beyazl─▒k Luxe Perfection ─░pana ile Türkiye’de de raflarda yerini ald─▒. Denedi─činizde bana hak vereceksiniz:) Kullanmadan kesinlikle inanmazd─▒m, deneyince etkisini gördüm ve mükemmel sonuç ald─▒m.

Tam bir bak─▒m sa─člamak için ayn─▒ ailenin Oral-B 3D White Luxe a─č─▒z bak─▒m suyunu da kullan─▒yorum. O da di┼č macunu ve f─▒rças─▒n─▒n ula┼čamad─▒─č─▒ alanlardaki lekeleri bile ç─▒kararak uzun süre, keskin bir ferahl─▒k sa─čl─▒yor.

Unutmadan küçük bir not ekleyeyim; P&G ve ─░pana ürün performans─▒na o kadar güveniyor ki, memnun kalmazsan─▒z paran─▒z─▒n 2 kat─▒n─▒ iade ediyor. Bu nedenle beyazlat─▒c─▒ etkisini kendiniz de görün diye bence gerçekten denemeniz gereken bir ürün.

Ürünü sat─▒n almak isterseniz t─▒klay─▒n─▒z!

P.S. Bana bu bilgiler yetmedi, a─č─▒z ve di┼č sa─čl─▒─č─▒ üzerine daha çok ┼čey merak ediyorum diyenleri a┼ča─č─▒daki siteye alal─▒m.  
http://www.agizbakimuzmani.com/

#ipanaperfection  #gülü┼čünügöster

─░çerik Kaynak: http://kokoshgirl.com/
Video Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=B7MDJzarokU

 

Bir boomads advertorial i├žeri─čidir.

Hi├ž yorum yok:

Yorum G├Ânder

­Łôó├­Łöé­ŁôÁ­Łô«, ­Łô╣­Łô¬­Łöé­ŁôÁ­Łô¬┼č, ├ž­ŁôŞ─č­Łô¬­ŁôÁ­Łô╝─▒­ŁôĚ ­čŹü